Marijampolėje atidarytas Sporto istorijos muziejus

marijampolesmuziejusMarijampolėje praėjusią savaitę atidarytas Sporto istorijos muziejus.

Jame eksponuojami įvairių laikotarpių ir įvairaus rango varžybose iškovoti Marijampolės krašto sportininkų medaliai, taurės ir kiti solidūs trofėjai.

Be to, muziejuje eksponuojama istorinė-dokumentinė medžiaga, sportininkų nuotraukos bei varžybų akimirkos, pranešė vietos savivaldybė.

Idėja Marijampolėje įkurti Sporto istorijos muziejų gimė daugiau nei prieš dvejus metus, ją puoselėjo asociacijos Marijampolės sporto veteranai nariai, projektą palaikė ir savivaldybės vadovai.

„Nuoširdžiai smagu, kad visa sporto bendruomenė susitelkė ir sukūrė išskirtinį reiškinį – Marijampolės sporto istorijos muziejų, kuriame vietą ras visi ryškiausi sporto pasiekimai mūsų regione. Visi kartu mes parodome, kad sportas mums yra be galo svarbus. Skleisdami žinią apie sportininkų pasiekimus, gilindamiesi į savo krašto istoriją, galime uždegti aistra sportui ir jaunąją kartoje, kurie, žvelgdami į istorinius metraščius, galbūt norės ten atsidurti ir patys“, – sakė Marijampolėsvicemeras Artūras Visockis.

BNS nuotr.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode